16X9

LISTA E PËRSONAVE QË KANË PAGUAR ANTËTARSINË E

SHOQATËS KRAJA PËR VITIN 2021

TË RENDITUR SIPAS FSHATRAVE

ANTARSIA PËR VITIN 2021 ËSHTË $100.00

 

SKJE

LAGJA (MAHALLA)- Demiraj, Lubanej, Perej, Hutej

  1. Xhemal Demiri
  2. Mehmet Demiri
  3. Adnan Huti
  4. Nefail Lubani
  5. Skender Pera
  6. Qamil Demiri
  7. Brahim Demiri
  8. Muhamet Lubani
  9. Fatmir Pera
  10. Nefail Pera
  11. Selatin Tahiri

 

ARBNESH

LAGJA (MAHALLA)- Kovaçej, Lekperej, Dodej, Priftej, Gjeçbritej, Gjençiq

  1. Musa Lekperi
  2. Lulzim Popi
  3. Zija Kovaci
  4. Dul Kovaci
  5. Mirsad Kovaci
  6. Safet Doci
  7. Agim Gjecbritaj
  8. Ilir Gjecbritaj
  9. Isejn Kovaci
  10. Xhelal Lekperi
  11. Nefail Doda
  12. Xhevdet Doda
  13. Agim Gjenciqi
  14. Hajrullah Doda
  15. Ismet Popi
  16. Afrim Popi
  17. Musa Gjecbritaj
  18. Baki Gjecbritaj
  19. Vedat Gjenciqi

OSTROSI I MADH

LAGJA (MAHALLA) Curej, Perashej, Cukej, Gjenashej, Berjashej, Markashej, Bolej, Maxhurej, Gerdoç

  1. Bekim Berjashi
  2.  Hysen Kraja
  3. Besmir Perashi
  4. Mevlyd Boli
  5. Ardit Boli
  6. Arben Cura
  7. Naser Boli
  8. Agim Markashi
  9. Smajl H. Perashi
  10. Beqir Perashi
  11. Dul Boli
  12. Nefail Perashi
  13. Dul Perashi
  14. Agim Cura
  15. Mehmet Perashi
  16. Osman Markashi
  17. Caf Boli
  18. Isuf Cura
  19. Hysen S. Cuka
  20. Sal Gjenashi
  21. Kastriot Gjenashi
  22. Gazmend Perashi
  23. Xhemal Perashi
  24. Qerem Perashi
  25. Veli Cura
  26. Zaim Cura
  27. Lan Gjenashi
  28. Agron Gjenashi
  29. Bajram Gjenashi
  30. Osman Boli
  31. Rizo R. Boli
  32. Milaim Perashi
  33. Hysen Cuka

OSTROSI I VOGËL

LAHJA (MAHALLA) Veliq, Kanaq, Hardoj

  1. Naim Haxhimurati
  2. Samih Kanaqi
  3. Arben Ceka
  4. Mirsad Ceka
  5. Qerem Subrahimi
  6. Musa Ardolli
  7. Muhamet Nikezi
  8. Brahim Subrahimi
  9. Zenel Ceka
  10. Isuf Ceka
  11. Xhemal Ceka
  12. Qamil Ceka

 

MARTIQ

LAGJA (MAHALLA) Qyrjan, Sjerç, Ramushej, Kacej, Runj

1, Abaz Ceja

2 Halil Kaca

3.Musa Hoxha

4. Agim Hoxha

5. Hamid Alaj

6. Agim Cana

7. Ismet Bajraktari

8. Enver Mujeziqi

9. Enver Ramusha

10. Gzim Mujziqi

11. Beqir Mujziqi

12. Nazim Hoxha

13. Naser Ceja

14. Arben Hoxha

15. Nexhat Ceja

16. Imer Hoxha

17 Smajl Ramusha

 

 

BOBOSHT

LAGJA (MAHALLA) Bobosht, Blac liharej

  1. Besim Lika
  2. Dino Tafa
  3. Fadil Lika
  4. Smajl Lika
  5. Mirsad Demiri
  6. Zaim Hajdari
  7. Shyqyri Tafa

 

KËSHTENJË

LAGJA (MAHALLA) Kështenjë, Dragaviq, Kolec, Matguesh

  1. Hajredin Koliqi
  2. Bledi Bardhi
  3. Kremtim Koliqi
  4. Safet Vukaj
  5. Musa Draga
  6. Imer Draga
  7. Smajl Koliqi
  8. Mehmet Biba

 

FTJAN

LAGJA (MAHALLA) Ftjan

  1. Safet Mustafa
  2. Hajredin Muja
  3. Mersim Mustafa
  4. Shaban Mustafa

 

MURIQ

LAGJA (MAHALLA) Besë, Muriq, pinç, Rjeps

  1. Rifat Luka
  2. Ahmet Vela
  3. Shuqo Braca
  4. Selatin Vela
  5. Murat Vela
  6. Hamz Hoxha
  7. Hajredin Xhaferi
  8. Shaban Hoxha
  9. Muja Muriqi
  10. Musa Luka
  11. Sylejman Vela

 

LJARE

LAGJA (MAHALLA) Ljare, Brisk

1 Zijad Mariseni

TË TJERËT

1. Armend Hasanaga (Ulqin)

2. Albert Salaj (Ana e Malit)

3. Fatmir Suka (Ana e Malit)

4. Marko Kepi (Shkoder)

5. Suad Gjeka (Ana e Malit)

6. Arlind Ujkashi (Ana e Malit)

7. Muhamet Osmani (Ana e Malit)

8. Valdet Luka (Ana e Malit)

9. Dardan Beslica